0
0,00 €
 x

Winkelwagen is leeg

Rode wijnen

La Borie Merlot

Beschikbaarheid artikel: In de Kelder

6,95 €
Quantity

La Borie, Chardonnay                                                     Chardonnay

De La Borie Vin de Pays d'OC Merlot is een elegante soepele wijn met laurier in haar geur en fruitigheid in haar smaak. De Merlot druiven komen in deze wijn zeer goed tot hun recht.

De "Borie" was een kleine stenen hut, die in de 18e en 19e eeuw gebruikt werd als stal of seizoenshuis voor de wijnmaker. Deze idyllische “Bories” vinden we nog steeds terug in het uitgestrekte landschap van de Languedoc. De Languedoc is met 50.000 hectare het grootste wijngebied in Frankrijk. De streek werd in de 19e eeuw ook wel de wijnschuur van Frankrijk genoemd en staat garant voor hoogstaande kwaliteit wijnen. Uit deze streek importeert De Klok Dranken ook de Salut en Comte Vidal wijnen. La Borie is samengesteld met de beste druiven uit de Languedoc en laat ons genieten van lichte maar volle wijnen.

  • Geen 18? Geen druppel!
  • Land van herkomst: Frankrijk
  • Wijnstreek: Vin de Pays D’oc
  • Smaak: wit fruit
  • Inhoud: 75 cl
  • Alcoholpercentage: 12%
  • Aanbevolen drinktemperatuur: 10 °C
  • Lekker bij: visgerechten.
  • Geur: kruisbessen en citrusfruit

Eenheden in doos: 6

Contact & Support

Contact & Support

Verl. Grensweg 2
9462TL Gasselte

+31 (0)592 261460
info@wijninstijl.nl